WEICON Tools No. 5 автоматичні знімачі ізоляції | WEICON, 51000005
Артикул: 51000005
Категорія: Інструмент для зняття ізоляції
| Матеріал | Поліамід, армований скловолокном |
| Характеристика | Повністю ергономічні автоматичні плоскогубці для гнучких і жорстких шлангів, точні завдяки регульованому буферу довжини, вбудованому бічному різаку. |
| Буфер регульованої довжини | 5 - 12 мм |
| Вага | 105 g |
| Довжина | 165 мм |
| Інтегрований бічний різак | до 2 мм |
| Код виробника | 10006786 |
| Робочий діапазон леза | 0,2 - 6 мм2 |
1548.60 ₴(з ПДВ)
1290.50 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]]
| К-сть в Польщі | 29 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
29шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





