WEICON Tools No. 35 - 50 кабельний ніж | WEICON, 50050450
Артикул: 50050450
Категорія: Інструмент для зняття ізоляції
| Матеріал | Поліамід, армований скловолокном |
| Характеристика | Повністю ергономічний і повністю ізольований, безступінчастий і простий у використанні регулювальний гвинт, точне, швидке і безпечне зняття кришок. |
| Вага | 113 g |
| Довжина | 118 мм |
| Код виробника | 10006839 |
| Робочий діаметр леза | 35 - 50 мм |
1480.86 ₴(з ПДВ)
1234.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





