WEICON WR2 Епоксидна смола 0,5 кг Система епоксидної смоли, пластичний метал | WEICON, 10350005-51
Артикул: 10350005-51
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Аналог | Loctite 7222, Loctite 7226 |
| Вага | 0,5 кг |
| Витрата (кг/м2) при шарі 1 мм | 1,7 |
| В'язкість | 560 000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10037633 |
| Колір | Чорний. |
| Консистенція | Паста |
| Макс. товщина шару нанесення | 20 мм |
| Механічна стійкість 50% | 12 h |
| Міцність на вигин МПа (фунт на квадратний дюйм) | 39 (5660) |
| Міцність на розрив МПа (фунт на квадратний дюйм) | 39 (5660) |
| Міцність на стиск МПа (psi) | 71 (10300) |
| Модуль пружності МПа (KSI) | 6300-6700 (915-970) |
| Наповнювач | Мінерал |
| Твердість за Шором | 87-89 |
| Температура прогину | +55°C |
| Термічний опір | від -35 до +120°C |
| Усадка | 0.1 % |
| Час після відкриття при 20°C | 45 хв |
| Щільність | 1,60 г/см3 |
3183.84 ₴(з ПДВ)
2653.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


