WEICONLOCK® AN 301-65 50 мл NSF герметик для труб і різьби | WEICON, 30165150-51
Артикул: 30165150-51
Категорія: Герметизація труб і різьб
| Сертифікати та допуски | NSF |
| Характеристика | Висока в'язкість, низька міцність, легко демонтується |
| Аналог | Loctite 565 |
| В'язкість | 180 000 - 300 000 мПа-с |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 24 h |
| Код виробника | 10031782 |
| Колір | Білий |
| Максимальний зазор | 0,5 мм |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на зсув | 2 - 6 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 1 - 3 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 10 - 20 хв |
| Різьбові з'єднання | M80 3" |
| Розривний момент | 4 - 8 Нм |
| Термін придатності | 24 місяці |
| Термічний опір | від -60 до +150°C |
1851.06 ₴(з ПДВ)
1542.55 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


