WEICONLOCK® AN 302-70 50 мл клей для кріплення гвинтів і шпильок | WEICON, 30270150-51
Артикул: 30270150-51
Категорія: Кріплення гвинтів і шпильок
| Сертифікати та допуски | DIN-DVGW, допуск для питної води |
| Аналог | Loctite 270 |
| В'язкість | 500 мПа-с |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 3 - 6 h |
| Код виробника | 10043745 |
| Колір | Зелений |
| Максимальний зазор | 0,15 мм |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на зсув | 15 - 20 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 50 - 65 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 10 - 20 хв |
| Різьбові з'єднання | M20 3/4" |
| Розривний момент | 28 - 35 Нм |
| Термічний опір | від -60 до +200°C |
1777.02 ₴(з ПДВ)
1480.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 18 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
18шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


