WEICONLOCK® AN 302-75 50 мл герметик для труб і різьб | WEICON, 30275150-51
Артикул: 30275150-51
Категорія: Герметизація труб і різьб
| Характеристика | Висока в'язкість, висока міцність, важко демонтується |
| Аналог | Loctite 275 |
| В'язкість | 14000 - 24000 мПа-с |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 3 - 6 h |
| Код виробника | 10043748 |
| Колір | Зелений |
| Максимальний зазор | 0,30 мм |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на зсув | 15 - 25 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 40 - 50 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 15 - 30 хв |
| Різьбові з'єднання | M80 3" |
| Розривний момент | 40 - 50 Нм |
| Термічний опір | від -60 до +150°C |
1436.46 ₴(з ПДВ)
1197.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 29 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
29шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


