WEICONLOCK® AN 305-42 20 мл гідравлічне та пневматичне ущільнення, 30542020-51
Артикул: 30542020-51
Категорія: Герметизація труб і різьб
| Сертифікати та допуски | DIN-DVGW |
| Характеристика | Середньої в'язкості, середньої міцності, розбірний |
| Аналог | Loctite 542, Loctite 545 |
| В'язкість | 500 мПа-с |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 2 - 4 h |
| Код виробника | 10045870 |
| Колір | Коричневий |
| Максимальний зазор | 0,15 мм |
| Місткість | 20 мл |
| Міцність на зсув | 8 - 12 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 18 - 22 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 10 - 20 хв |
| Різьбові з'єднання | M20 3/4" |
| Розривний момент | 12 - 15 Нм |
| Термічний опір | від -60 до +150°C |
876.48 ₴(з ПДВ)
730.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 14 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
14шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

