WEICONLOCK® AN 305-72 50 мл клей для герметизації PTFE труб і фланців | WEICON, 30572150-51
Артикул: 30572150-51
Категорія: Герметизація труб і різьб
| Сертифікати та допуски | DIN-DVGW, допуск для питної води |
| Характеристика | Висока в'язкість, середня міцність, знімний |
| Аналог | Loctite 572 |
| В'язкість | 17000 - 50000 мПа-с |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 5 - 10 h |
| Код виробника | 10043757 |
| Колір | Білий |
| Максимальний зазор | 0,40 мм |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на зсув | 4 - 6 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 2 - 4 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 20 - 40 хв |
| Різьбові з'єднання | M80 3" |
| Розривний момент | 7 - 10 Нм |
| Термічний опір | від -60 до +150°C |
943.44 ₴(з ПДВ)
786.20 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 75 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
75шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
WEICONLOCK® AN 305-72 — це спеціалізований анаеробний герметик, призначений для ущільнення PTFE труб, фланцевих з'єднань і різьбових елементів. Завдяки своїй середній міцності та стійкості до впливу води, газу, масла, пари та багатьох хімічних речовин, даний засіб ідеально підходить для промислового використання. Герметик швидко твердне у відсутності кисню та забезпечує щільне, надійне з'єднання без ризику протікання. Об’єм 50 мл зручний для багаторазового використання при монтажі інженерних систем.


