WEICONLOCK® AN 305-77 50 мл з NSF для ущільнення труб і різьби з пасивних матеріалів, 30577150-51
Артикул: 30577150-51
Категорія: Герметизація труб і різьб
| Сертифікати та допуски | Схвалено для питної води, DIN-DVGW, NSF, BAM, WRAS |
| Характеристика | Висока в'язкість, середня міцність, знімний |
| Аналог | Loctite 577 |
| В'язкість | 24000 - 70000 мПа-с |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 1 - 3 h |
| Код виробника | 10043760 |
| Колір | Жовтий |
| Максимальний зазор | 0,5 мм |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на зсув | 6 - 13 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 10 - 14 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 15 - 30 хв |
| Різьбові з'єднання | M80 3" |
| Розривний момент | 18 - 22 Нм |
| Термін придатності | 24 місяці |
| Термічний опір | від -60 до +150°C |
1169.88 ₴(з ПДВ)
974.90 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]]
| К-сть в Польщі | 67 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
67шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



