WEICONLOCK® AN 305-86 50 мл надміцне ущільнення для труб і фланців | WEICON, 30586150-51
Артикул: 30586150-51
Категорія: Герметизація труб і різьб
| Характеристика | Підвищена в'язкість, висока міцність, важко демонтується |
| Аналог | Loctite 586. 554,582 |
| В'язкість | 6000 - 7000 мПа-с |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 12 - 24 h |
| Код виробника | 10043762 |
| Колір | Червоний |
| Максимальний зазор | 0,30 мм |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на зсув | 10 - 22 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 25 - 45 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 60 - 90 хв |
| Різьбові з'єднання | M56 2" |
| Розривний момент | 15 - 30 Нм |
| Термічний опір | від -60 до +150°C |
1710.48 ₴(з ПДВ)
1425.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 35 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
35шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


