WEICONLOCK® AN 306-60 50 мл фіксатор підшипника - посадочні місця з виробіткою | WEICON, 30660150-51
Артикул: 30660150-51
Категорія: Монтаж спільноосьових елементів
| Характеристика | Висока міцність, висока в'язкість |
| Аналог | Loctite 660 |
| В'язкість | 150 000 - 900 000 нт мПа-с |
| Застосування | Збірка підшипників, валів і втулок |
| Кінцева міцність при кімнатній температурі | 3 - 6 h |
| Код виробника | 10043777 |
| Колір | Срібло |
| Максимальний зазор | 0,50 мм |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на зсув | 25 - 30 Н/мм² |
| Подальший крутний момент (різьба) | 10 - 20 Нм |
| Початкова міцність при кімнатній температурі | 15 - 30 хв |
| Різьбові з'єднання | 2" |
| Розривний момент | 35 - 45 Нм |
| Термічний опір | від -60 до +150°C |
1851.06 ₴(з ПДВ)
1542.55 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 28 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
28шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


