Штекер швидкороз’єма гідравлічного DN10 G 3/8 GW, NBR | CEJN, 10 525 6204
Артикул: 10 525 6204
Категорія: Швидкороз'єм підвищеної прохідності DN 10
| DN | 10 |
| Діапазон температур | від - 30°C до +100 °C |
| Максимальний робочий тиск | 280 бар |
| Матеріал швидкороз'єма | Сталь (цинк-нікель) |
| Матеріал штекера | Загартована сталь (цинк-нікель) |
| Мінімальна к-сть замовлення | 10 |
| Мінімальний тиск розриву | 1100 бар |
| Можливість під'єднання | Частина, що знаходиться під тиском, оснащена елімінатором, інша частина може вільно спорожнятися. |
| Підключення | GW 3/8" |
| Роз'єднання під тиском | Не можна. |
| Ущільнення | Нітрил (NBR) або FPM |
| DN | 10 |
| Діаметр | 24 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Різьба | GW3/8 |
| Ущільнення | NBR |
| Шестигранник | 22 |
854.82 ₴(з ПДВ)
712.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 5 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
5шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


