Штекер швидкороз’єма DN12,5 Flat-Face G 1/2 GW, ISO 16028, NBR/PUR | CEJN, 10 565 6205
Артикул: 10 565 6205
Категорія: Швидкороз'єм ISO16028 DN 12,5 (серія 565)
| DN | 12.5 |
| Витрата | 45 л/хв |
| Діапазон температур | від -30°C до +100 °C |
| Замінне з: | Взаємозамінність з продуктами інших брендів, що відповідають стандарту ISO16028 |
| Максимальний робочий тиск | 400 бар |
| Матеріал швидкороз'єма | Сталь (пасивація цинком) |
| Матеріал штекера | Загартована сталь (пасивація цинком) |
| Мінімальний тиск розриву | 1200 бар |
| Можливість під'єднання | Обмежено лише силою оператора |
| Роз'єднання під тиском | не дозволено |
| Ущільнення | Нітрил (NBR/PUR), ущільнення з інших матеріалів на замовлення |
| DN | 12,5 |
| Діаметр | 35,7 mm |
| Довжина | 71,4 mm |
| Різьба | GW1/2 |
| Ущільнення | NBR/PUR |
| Шестигранник | 32 |
1691.04 ₴(з ПДВ)
1409.20 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 17 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
17шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


