Штекер швидкороз’єма гідравлічного ISO 16036 DN6, G 1/4 GW, сталь оцинкована, NBR, KFF6 1/4
Артикул: KFF6 1/4
Категорія: Швидкороз'єми гідравлічні ISO-F (ISO 16028) "flat face" з оцинкованої сталі
| Діапазон температур | від -20 °C до +100 °C |
| Застосування | сільськогосподарська техніка, будівельна техніка, комунальна техніка, транспортна техніка, промислове обладнання |
| Корпус, роз'єднувальна частина, клапан | Оцинкована сталь |
| Пружина, кулі | Сталь нержавіюча |
| Стандарт | ISO 16280 (взаємозамінні з швидкороз'ємними з'єднаннями ISO-F інших виробників) |
| Ущільнення | NBR |
| L | 48 мм |
| L1 | 12 мм |
| ØD | 24 |
| SW | 22 |
| Діаметр номінальний | 6 мм |
| Максимальний тиск | 325 бар |
| Різьба | GW1/4 |
858.84 ₴(з ПДВ)
715.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 14 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
14шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


