Зажим поворотний, подвійна пружина 1 1/4" PP 41 мм | PNR, PNRZPNA125D6
Артикул: PNRZPNA125D6
Категорія: Модульна система Clip-on
| O-ring | NBR |
| Застосування | Фітинги, з'єднання та системи фільтрації води для забезпечення належної роботи форсунок і високої ефективності установки |
| Матеріал корпусу | армоване скловолокно |
| Матеріал пружини | AISI 302 AISI 316 |
| Опис | Затискачі для труб ZPL / ZPN спеціально розроблені для обертових кульових насадок. Затискна пружина виготовлена зі сталі AISI S316. Затискачі ZPL / ZPN можуть працювати при високих температурах. Ці затискачі широко використовуються при підготовці поверхні. |
| Робоча температура | 80 °C |
| УВАГА! | Запитайте про спеціальні ціни на більшу кількість! |
| A | 40 ° |
| D | 20 мм |
| PD | 43 мм |
| PS | 1 1/4 дюйм |
| Вага | 65 г |
| Тиск максимальний | 3 бар |
985.74 ₴(з ПДВ)
821.45 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




