З’єднання Camlock типу C з латуні DN50, гніздо, для шлангу 51 мм, C-200-M, 112.20-M
Артикул: 112.20-M
Категорія: З'єднання Camlock з латуні
| Матеріал | латунь |
| Робочий тиск | максимум. 17 бар |
| Середовище | Вода, олія, вакуум |
| Температура матеріалу | макс. 100°C |
| Ущільнення | NBR (масло- та бензостійкий) |
| D | 47,5 мм |
| E | 123,5 мм |
| ØA | 74 мм |
| ØB | 46 мм |
| ØI | 52,8 мм |
| Під шланг | 51 мм |
| Різьба | 2“ |
| Робочий тиск | 17 бар |
2774.04 ₴(з ПДВ)
2311.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 19 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
19шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


