З’єднання кулачкове GEKA 40 мм Karasto, ялинка для шланга 5/8 дюйма - 16 мм, латунь, 80102
Артикул: 80102
Категорія: З'єднання GEKA до 10 бар
| Відповідно до норм | DIN ISO 169 для 200 (200 В) |
| Максимальний робочий тиск | доступні до 10 бар і до 40 бар бар |
| Матеріал корпусу | Латунь CW617N |
| Опис | Високоефективні кільцеподібні ущільнювальні кільця з NBR 120 і грязьовий фільтр GEKA, доступні для самостійного монтажу. |
| Робоча температура | -5°C - +100 °C |
| Розліт зубців | 40 мм |
| Ущільнення | Ущільнення високої якості GEKA у вигляді кільця 200 NBR (80200C), в температурних межах -10°C до 90°C |
| Діаметр шланга внутрішній | 16 мм |
271.20 ₴(з ПДВ)
226.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 6 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
6шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]]
| К-сть в Польщі | 26 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
26шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

