З'єднання fi18x1/2'', різьба зовнішня, C-STAHL-M, вуглецева сталь, EFFEBI-PRESS, CHM243M041800
Артикул: CHM243M041800
Категорія: Прямі з'єднання з оцинкованої вуглецевої сталі
| Матеріал з'єднання | stal węglowa ocynkowana |
| Матеріал труби | stal węglowa ocynkowana |
| Робоча температура | -20°C do +120°C (w przypadku zastosowania uszczelki EPDM), -20°C do +180°C (w przypadku zastosowania uszczelki FPM(FKM) |
| Робочий тиск | max. 16 bar |
| Середовище | Стиснуте повітря, вода |
| УВАГА | złączki są wyposażone w uszczelki EPDM, możliwość zakupu FPM(FKM) osobno |
| d | 18 |
| H | 23 |
| L | 44 |
| R | 1/2" |
| Вага | 0,061 kg |
580.50 ₴(з ПДВ)
483.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 13 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
13шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


