З'єднання fi28x1'', різьба внутрішня, C-STAHL-M, вуглецева сталь, EFFEBI-PRESS, CHF270M062800
Артикул: CHF270M062800
Категорія: Прямі з'єднання з оцинкованої вуглецевої сталі
| Матеріал з'єднання | stal węglowa ocynkowana |
| Матеріал труби | stal węglowa ocynkowana |
| Робоча температура | -20°C do +120°C (w przypadku zastosowania uszczelki EPDM), -20°C do +180°C (w przypadku zastosowania uszczelki FPM(FKM) |
| Робочий тиск | max. 16 bar |
| Середовище | Стиснуте повітря, вода |
| УВАГА | złączki są wyposażone w uszczelki EPDM, możliwość zakupu FPM(FKM) osobno |
| d | 28 |
| L | 45 |
| Rp | 1" |
| Z | 5 |
| Вага | 0,097 kg |
835.26 ₴(з ПДВ)
696.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 23 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
23шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


