Швидкоз'єм цанговий прямий до трубки fi 4 мм, G 1/8 GZ, техполімер, EPDM, 54020 4-1/8
Артикул: 54020 4-1/8
Категорія: З'єднання цангове пряме серії 5400 SPRINGFIT
| Застосування | Do przewodów PA6, PA11, PA12, PE, PU, PTFE |
| Матеріал | Technopolimer spożywczy (PPA) |
| Робоча температура | -10°C do +80°C |
| Ущільнення | EPDM |
| A | G 1/8" |
| B | 6 |
| CH1 | 10 |
| CH2 | 3 |
| D | 16 |
| L | 18,7 |
| Під шланг | 4 |
| Різьба | GZ1/8 |
| Робочий тиск | 16 bar |
82.26 ₴(з ПДВ)
68.55 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 10 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
10шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


