З’єднання Camlock типу DP з латуні, заглушка гнізда DN25, 1 дюйм, DP-100-M, 119.10-M
Артикул: 119.10-M
Категорія: З'єднання Camlock з латуні
| Матеріал | латунь |
| Робочий тиск | максимум. 17 бар |
| Середовище | Вода, олія, вакуум |
| Температура матеріалу | макс. 100°C |
| A | 25 мм |
| V | 47,9 мм |
| Робочий тиск | 17 бар |
505.08 ₴(з ПДВ)
420.90 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


