Клапан електромагнітний імпульсний клапан 2/2 NC, G 3/4, 24V DC, нормально закритий, MVP 4211 GN
Артикул: MVP 4211 GN
Категорія: Клапан електромагнітний імпульсний
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал штока | Сталь нержавіюча |
| Рівень безпеки | IP65 |
| Робочий тиск | 0,5 - 8 бар |
| Середовище | стиснуте повітря |
| Температура матеріалу | від -10 °C до +110 °C |
| Температура середовища | від -5°C до 60°C |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Різьба | G 3/4 |
4987.50 ₴(з ПДВ)
4156.25 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 14 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
14шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


