Клапан кутовий грибковий керований циліндром G 1 GW NC PN16 нержавіючий 316, PTFE, циліндр пластиковий, 363.04 EC
Артикул: 363.04 EC
Категорія: Кран кутовий з пневмоприводом
| Корпус привода | Поліамід |
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча (AISI 316) |
| Під'єднання привода | нержавіюча сталь |
| Поршень | нікельована латунь |
| Температура керуючого середовища | макс. +60 °C |
| Температура матеріалу | від -10 °C до +180 °C |
| Температура середовища | від -20 °C до +70 °C |
| Хвостовик штока | нержавіюча сталь |
| ØD | 25 мм |
| Pmax | 16 бар бар |
| Максимальний управляючий тиск | 10 бар |
| Мінімальний управляючий тиск | 4,2 бар |
| Під'єднання керуюче | 1/8" |
| Різьба | GW1 |
7136.94 ₴(з ПДВ)
5947.45 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


