Запобіжний клапан фланець-різьба з ричагом, DN25 P відкр.=11 bar, 642W.25-11
Артикул: 642W.25-11
Категорія: Запобіжні клапани фланець-різьба з ричагом серії 642 для води
| Експрес-доставка | Istnieje możliwość ekspresowej produkcji i dostawy bezpośredniej do Klienta za dodatkową opłatą 600 zł netto za sztukę zaworu. W razie potrzeby skontaktuj się z nami. |
| Корпус пружини | Бронза CC499K |
| Матеріал корпусу | Бронза CC499K |
| Матеріал мембрани | EPDM |
| Матеріал пружини | Нержавіюча сталь 1.4310 |
| Тиск максимальний | макс. 16 бар |
| Ущільнення | PTFE |
| D | 115/110 |
| D1 | 65/50,8 |
| h | 38 |
| H | 120 |
| h1 | 60/60 |
| H1 | 180/180 |
| H max | 133 |
| K1/n1xd1 | 79,4/4x15,9 |
| K/nxd | 85/4x14 |
| L | 45 |
| Lmax | 78 |
| Вага | 1,1 кг |
| Виходи | 25 DN |
| Вхід | 25 DN |
| до | 18 |
| Пропускна здатність | 15.3 м³/год |
| Тиск відкривання | 11 бар |
| Увага | W przypadku konieczności uzyskania atestu ciśnieniowego wymaganego przez Urząd Dozoru Technicznego, należy go dodatkowo zamówić. Dla każdego zaworu bezpieczeństwa również. |
37966.74 ₴(з ПДВ)
31638.95 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


