Запобіжний клапан DN32 G 1 1/4" Р відкриття = 10 бар, сертифікат 3.1 в комплекті | GOETZE, 812.32-10 W CERT
Артикул: 812.32-10 W CERT
Категорія: Клапани безпеки для повітря з сертифікатом WPZ 3.1 в комплекті
| Корпус пружини | Латунь CW614N |
| Матеріал корпусу | Латунь CW614N |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча 1.4310 |
| Робоча температура | -30/+130 °C |
| Ущільнення | NBR |
| h | 22,5 |
| H | 215 |
| SW | 55 |
| Вага | 2,6 кг |
| до | 32 |
| Пропускна здатність | 4930 нм³/год |
| Різьба | G 1 1/4" |
| Тиск відкривання | 10 бар |
| УВАГА | Сертифікат включає ряд серійних номерів, наприклад, 1001092451-1001092460. Якщо клапан має номер, наприклад, 1001092454, сертифікат поширюється на нього. |
17778.72 ₴(з ПДВ)
14815.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


