Zawór dławiąco-zwrotny M5z-M5w, do sił., MN, 358.005-M5
Артикул: 358.005-M5
Категорія: Клапан дросельно-зворотний різьбовий, регуляція викруткою
| Матеріал | Латунь нікельована |
| Робоча температура | від 0 до +70 °C |
| Робочий тиск | максимум. 10 бар |
| Ущільнення | NBR |
| B | 24,5 мм |
| C | 11,5 мм |
| Під шланг | M5 ext. |
| Різьба | M5 ext. |
708.12 ₴(з ПДВ)
590.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 46 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
46шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


