Zawór dławiąco-zwrotny skręc. M5z do węża 6/4, do sił., MN, 333.005-4
Артикул: 333.005-4
Категорія: Клапан дросельно-зворотний зажимний, регуляція ручна
| Матеріал | Латунь нікельована |
| Робоча температура | від 0 до +70 °C |
| Робочий тиск | максимум. 10 бар |
| Ущільнення | NBR |
| B | 38,9 мм |
| C | 18 мм |
| Під шланг | 4/2,5 мм |
| Різьба | M5 |
879.30 ₴(з ПДВ)
732.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 38 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
38шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


