Zawór dławiący gwintowany GZ1/8-GW1/8, reg. śrub. MN, 359.018-1/8
Артикул: 359.018-1/8
Категорія: Клапан дросельно-зворотний різьбовий, регуляція викруткою
| Матеріал | Латунь нікельована |
| Робоча температура | від 0 до +70 °C |
| Робочий тиск | максимум. 10 бар |
| Ущільнення | NBR |
| B | 32 мм |
| C | 16 мм |
| Під шланг | 1/8 внутр. |
| Різьба | 1/8 ззовні |
727.32 ₴(з ПДВ)
606.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


