Клапан електромагнітний мембранний 2/2 NC, G 1/2, FKM, NC, 0-25 бар, DN14, 230V AC, нержавіюча сталь | Aignep, FMM X3F 12 V NC A
Артикул: FMM X3F 12 V NC A
Категорія: Клапан електромагнітний з нержавіючої сталі 2/2 (відкрито/закрито)
| Максимальний тиск на вході | 25 бар |
| Матеріал голки | нержавіюча сталь AISI 316L |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь AISI 316L |
| Матеріал пружини | нержавіюча сталь AISI 316L |
| Матеріал штока | нержавіюча сталь AISI 316L |
| Середовище | повітря, неагресивні рідини та гази, мінеральні масла, бензин, дизельне паливо, мазут |
| Температура середовища | від -10 до +80°C |
| A | 52 |
| B | 91,5 |
| C | 46,5 |
| DN | 14 |
| Kv | 2,75 м3/год |
| Pmax | 25 бар |
| В'язкість | 31 cSt |
| Напруга | 230 В змінного струму |
| Під'єднання | G1/2 |
| Потужність котушки | 31 W |
| Температура матеріалу | від -10 до +140 °C |
| Ущільнення | FKM |
12345.60 ₴(з ПДВ)
10288.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






