Клапан електромагнітний мембранний 2/2 NC, G 1/2, NBR, NC, 0,15-25 бар, DN14, 24V DC, нержавіюча сталь | Aignep, FMM X4F 12 N NC D
Артикул: FMM X4F 12 N NC D
Категорія: Клапан електромагнітний з нержавіючої сталі 2/2 (відкрито/закрито)
| Максимальний тиск на вході | 25 бар |
| Матеріал голки | нержавіюча сталь AISI 316L |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь AISI 316L |
| Матеріал пружини | нержавіюча сталь AISI 316L |
| Матеріал штока | нержавіюча сталь AISI 316L |
| Середовище | повітря, неагресивні рідини та гази, мінеральні масла, бензин, дизельне паливо, мазут |
| Температура середовища | від -10 до +80°C |
| A | 65,3 |
| B | 80,1 |
| C | 46,4 |
| DN | 14 |
| G | M8x0.75 |
| Kv | 3,53 м3/год |
| Pmax | 25 бар |
| P min | 0,15 бар |
| В'язкість | 25 cSt |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Під'єднання | G1/2 |
| Потужність котушки | 8 Вт |
| Температура матеріалу | від -10 до +90 °C |
| Ущільнення | NBR |
11422.98 ₴(з ПДВ)
9519.15 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



