Клапан електромагнітний імпульсний клапан 2/2 NC, G 1 1/2, 230V AC, нормально закритий, EQ MV 4213
Артикул: EQ MV 4213
Категорія: Клапан електромагнітний імпульсний
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал штока | Сталь нержавіюча |
| Під'єднання електричне | ISO4400 |
| Рівень безпеки | IP65 |
| Робочий тиск | 3,5 - 7 бар |
| Середовище | стиснуте повітря |
| Температура матеріалу | макс. +90 ºC |
| Температура середовища | від -5°C до 60°C |
| Ущільнення | Пербунан (NBR) |
| NW | 40 |
| P min | 3,5 бар |
| Напруга | 230 В змінного струму |
| Різьба | G1 1/2" |
| Тиск максимальний | 7 бар |
4082.16 ₴(з ПДВ)
3401.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


