Клапан грибковий, кутовий 2/2 NC G 3/4 GW керування пневматичне 0-14 бар DN20 пневмоциліндр AISI fi 50 мм | Pneumat, X1Y0710500
Артикул: X1Y0710500
Категорія: Кран кутовий з пневмоприводом
| Корпус привода | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Поршень | Алюміній |
| Робочий тиск | максимум. 16 бар |
| Температура матеріалу | від -10 до +180°C |
| Температура середовища | від -10 до +80°C |
| Ущільнення | PTFE |
| A | 140 |
| C | 60 |
| DN | 20 |
| K | 132 |
| Kv | 7,6 м3/год |
| L | 75 |
| Ø | 1/8" |
| R | 33 |
| T | 16 |
| В'язкість | 600 cSt |
| Максимальний управляючий тиск | 14 bar |
| Отвір | 18 мм |
| Різьба | GW3/4 |
| Розмір циліндра | 50 мм |
8539.98 ₴(з ПДВ)
7116.65 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



