Кран кульовий до газу R 1 1/4 GW - R 1 1/4 GZ, MOP5 DVGW, з жовтою ручкою, нікельована латунь | Riegler, 350.1116
Артикул: 350.1116
Категорія: Кран кульовий для газу
| Матеріал корпусу | нікельована латунь |
| Матеріал кулі | хромована латунь |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Середовище | газові установки відповідно до MOP 5 |
| Ущільнення | PTFE / EPDM / HNBR (Rp 3/8) |
| Ущільнення кулі | PTFE |
| A | 130 мм |
| B | 70 мм |
| DN | 32 |
| L | 103 мм |
| Різьба | Rp/R 1 1/4 |
6169.32 ₴(з ПДВ)
5141.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


