Кран кульовий фланцевий DN80 PN16, чавун, PTFE, латунь плита ISO5211, короткий корпус, BLZK 080 KZ
Артикул: BLZK 080 KZ
Категорія: Кран кульовий фланцевий чавунний
| Застосування і середовище | Для опалення та кондиціонування повітря (HVAC), централізованого теплопостачання, розподілу та очищення води, промислового та сільськогосподарського застосування, розподілу стисненого повітря, пожежогасіння, нафтової та вуглеводневої промисловості. Вони можуть бути встановлені в лінію, а в кінці установки є можливість використання приводу і контрольно-вимірювальних приладів. Вони не підходять для парових установок або для дроселювання і регулювання потоку. |
| Матеріал корпусу | Чавун GJL 250 |
| Матеріал кулі | Хромована латунь |
| Основні особливості | Фланцевий клапан WAFER, короткий монтаж, типорозмір PN10/16, кріплення приводу за ISO 5211 |
| Робоча температура | від -10 до +100 °C |
| Робочий тиск | максимум. 16 бар |
| Сертифікати | Декларація відповідності, сертифікат гідравлічних випробувань PED, гігієнічний сертифікат на воду PZH |
| УВАГА | Для більш високих температурних версій, будь ласка, зв'яжіться з нами |
| Ущільнення | NBR |
| Ущільнення кулі | ПТФЕ + вуглець |
| A | 120 мм |
| B | 280 мм |
| C | 200 мм |
| DN | 80 |
| E | 15 мм |
| F | 160 мм |
| H | 166 мм |
| H1 | 118 мм |
| ISO 5211 | F07 |
| J | 70 мм |
| n x d | 8xM16 |
| n x q | 4x9 |
| P | 76 мм |
| S | 17 мм |
| Вага | 12,7 кг |
15375.30 ₴(з ПДВ)
12812.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


