Кульовий кран 1/2 для газу MOP5 з DVGW латунь нікельована ВЗ | Riegler, 350.1113
Артикул: 350.1113
Категорія: Кран кульовий для газу
| Матеріал корпусу | нікельована латунь |
| Матеріал кулі | хромована латунь |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Середовище | газові установки відповідно до MOP 5 |
| Ущільнення | PTFE / EPDM / HNBR (Rp 3/8) |
| Ущільнення кулі | PTFE |
| A | 85 мм |
| B | 46 мм |
| DN | 15 |
| L | 67 мм |
| Різьба | Rp/R 1/2 |
1696.32 ₴(з ПДВ)
1413.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 590 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
590шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


