Кульовий кран 1/4 для газу MOP5 з DVGW латунь нікельована ВЗ | Riegler, 350.1111
Артикул: 350.1111
Категорія: Кран кульовий для газу
| Матеріал корпусу | нікельована латунь |
| Матеріал кулі | хромована латунь |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Середовище | газові установки відповідно до MOP 5 |
| Ущільнення | PTFE / EPDM / HNBR (Rp 3/8) |
| Ущільнення кулі | PTFE |
| A | 85 мм |
| B | 42 мм |
| DN | 8 |
| L | 51,4 мм |
| Різьба | Rp/R 1/4 |
1300.80 ₴(з ПДВ)
1084.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 36 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
36шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


