Кульовий кран 2-елементний нерж. 1" | Pneumat, FMZK2 1
Артикул: FMZK2 1
Категорія: Крани 2х елементні Flowmatik
| Застосування | Ця серія кульових кранів широко використовується в нафтовій, хімічній, харчовій, фармацевтичній, водній, суднобудівній, водопровідно-каналізаційній, енергетичній, металургійній та інших галузях. Вони можуть використовуватися в різних агресивних і неагресивних газах і рідинах. Клапани не застосовуються в парових і вакуумних системах. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал кулі | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь AISI 304 з ПВХ-покриттям |
| Робоча температура | до +180 °C |
| Робочий тиск | макс. 63 бар (1000 фунтів на квадратний дюйм) |
| Ущільнення кулі | PTFE |
| A | 76,5 мм |
| B | 62 мм |
| d | 25 мм |
| L | 115 мм |
| S | 37,5 мм |
| Різьба | GW1 |
1433.70 ₴(з ПДВ)
1194.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 162 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
162шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



