Кульовий кран 3-елем. нерж. 3" з приводом пневм. подв. дії DFPD, ZKFS3 3 D
Артикул: ZKFS3 3 D
Категорія: Крани кульові нержавіючі з приводом пневматичним FESTO DFPD
| Застосування | Ця серія кульових кранів широко використовується в нафтовій, хімічній, харчовій, фармацевтичній, водній, суднобудівній, водопровідно-каналізаційній, енергетичній, металургійній та інших галузях. Вони можуть використовуватися в різних агресивних і неагресивних газах і рідинах. Клапани не застосовуються в парових і вакуумних системах. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал кулі | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Робоча температура | до +150 °C |
| Робочий тиск | максимум. 63 бар |
| Управляючий тиск | 5,5 бар |
| Ущільнення | NBR / PTFE |
| Ущільнення кулі | PTFE |
| A | 112 мм |
| B | 112 мм |
| C | 257 мм |
| D | 76 мм |
| L | 187 мм |
| Різьба | GW3 |
41086.62 ₴(з ПДВ)
34238.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 6 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
6шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


