Кульовий кран 3/4" для газу MOP5 з DVGW латунь нікельована ВВ | Riegler, 350.1104
Артикул: 350.1104
Категорія: Кран кульовий для газу
| Матеріал корпусу | нікельована латунь |
| Матеріал кулі | хромована латунь |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Робочий тиск | для газу: макс. 5 бар (MOP 5), для рідин: макс. 40 бар |
| Середовище | газові установки відповідно до MOP 5 |
| Ущільнення | PTFE / EPDM / HNBR |
| Ущільнення кулі | PTFE |
| A | 105 мм |
| B | 53 мм |
| DN | 20 |
| L | 69,6 мм |
| Різьба | Rp 3/4 |
2461.56 ₴(з ПДВ)
2051.30 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 88 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
88шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


