Вентиль сталевий сильфонний фланцевий Zetkama тип 215 DN50 PN16 сірий чавун EN-GJL-250 виконання 01, 234A050C01
Артикул: 234A050C01
Категорія: Сильфонний вентиль (клапан) з сталі (чавун)
| Матеріал грибка | X20Cr13 +QT 1.4021 |
| Матеріал корпусу | Żeliwo szare, żeliwo sferoidalne, staliwo węglowe, staliwo nierdzewne |
| Робоча температура | w zależności od wykonania max, 450 °C |
| Робочий тиск | 16 / 25 / 40 bar |
| Середовище | Glikol, Woda przemysłowa, Olej diatermiczny, para, sprężone powietrze, czynniki neutralne, wodór |
| Серія | ZETKAMA 234 |
| Ущільнення | grafit + CrNiSt |
| DN | 50 |
| L | 230 mm |
| Тиск | PN 16 |
14643.06 ₴(з ПДВ)
12202.55 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


