Вентиль запірний фланцевий Zetkama тип 215 DN200 PN16 сірий чавун EN-GJL-250 виконання 04, 215A200C04
Артикул: 215A200C04
Категорія: Сильфонний вентиль (клапан) з сталі (чавун)
| Матеріал грибка | X20Cr13 1.4021 (+QT) |
| Матеріал корпусу | Żeliwo szare EN-GJL-250 |
| Робоча температура | w zależności od wykonania max, 450 °C |
| Робочий тиск | 6 / 16 / 40 bar |
| Середовище | Glikol, woda przemysłowa, olej diatermiczny, para, sprężone powietrze, czynniki neutralne, wodór |
| Серія | ZETKAMA 215 |
| Ущільнення | Grafit + NiCr |
| DN | 200 |
| L | 600 mm |
| Тиск | PN 16 |
110588.04 ₴(з ПДВ)
92156.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


