Засувка 1 1/4" нерж. PN16 | Pneumat, FMG 114
Артикул: FMG 114
Категорія: Засувка клинова Flowmatik
| Матеріал диска | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал кінцевика | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 316 |
| Ущільнення | PTFE |
| D | 30 мм |
| H | 130 мм |
| L | 71 мм |
| Різьба | GW1 1/4 |
7090.20 ₴(з ПДВ)
5908.50 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




