Ресивер стиснутого повітря 1500l 11 бар, нержавіюча сталь, KP-1500-11 ES
Артикул: KP-1500-11 ES
Категорія: Ресивер з нержавіючої сталі Premium
| Максимальний робочий тиск | 11 бар |
| Матеріал | Сталь нержавіюча |
| Робоча температура | від -20 до +50 °C |
| Вага | 280 кг |
| Ємність | 1500 l |
| Під'єднання | 1 1/4" |
| Розміри | 900x2830 мм |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


