Набір фіксуючий конструкцію 360°, на трубці 20 мм, нержавіюча сталь, TU00SS
Артикул: TU00SS
Категорія: Аксесуари для обдуву
| Матеріал | Сталь нержавіюча |
| Версія | 360°C |
| Діаметр труби | 20 мм |
| Монтажна різьба | M8 (3 позиції) |
| Розміри | 125 x 130 мм |
5005.92 ₴(з ПДВ)
4171.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

