Котушка без шлангу MAXI G 1" 20 m відкрита, нержавіюча сталь (AISI 304, 316) | CEJN, 19 913 1200
Артикул: 19 913 1200
Категорія: Бобіна - котушка з нержавіючої сталі
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь (AISI 304, 316) |
| Робочий тиск | максимум. 15 бар |
| Вага | 22 кг |
| Внутрішня різьба | G 1" |
| Довжина кабелю | 20 м |
| Зовнішня різьба | для шланга 190 мм |
76042.86 ₴(з ПДВ)
63369.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


