Котушка іскростійка 9,5x13,5mm s320 12 bar 14m | CEJN, 19 911 2172
Артикул: 19 911 2172
Категорія: Бобіна CEJN
| Діапазон робочої температури | -20ºC ÷ +60ºC |
| Довжина шлангу живлення | 1.5 м |
| Кут повороту | 180° |
| Під'єднання | Зовнішня різьба |
| Шланг | Плетені з поліуретану |
| Вага | 6,4 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 9,5 мм |
| Довжина кабелю | 14 м |
| Зовнішній діаметр шланга | 13,5 мм |
| Зовнішня різьба | eSafe 320 |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
29387.22 ₴(з ПДВ)
24489.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

