Котушка для електричного кабелю серія 106 Roll Compact 400V, L = 10 m, провід 5x1,5 mm2, 10608770
Артикул: 10608770
Категорія: Бобіна електрична
| Максимальне навантаження на згин | 1000 Вт |
| Максимальне навантаження при розкладанні | 3000 Вт |
| Напруга | 400В |
| Діаметр проводу | 1,5 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Захист | Так |
| Кількість проводів | 5 |
| Код виробника | MAVEL 808770 |
| Підтвердження | Так |
| Тип кабеля | H05VV-F |
| Тип штекера | Ні |
| Трансформатор | Ні |
17151.90 ₴(з ПДВ)
14293.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



