Котушка для електричного кабелю серія 108 Roll Major Plus 230V, L = 20 m, провід 3x2,5 mm2, 10820721
Артикул: 10820721
Категорія: Бобіна електрична
| Максимальне навантаження на згин | 800 Вт |
| Максимальне навантаження при розкладанні | 2000 Вт |
| Напруга | 230В |
| Діаметр проводу | 2,5 мм |
| Довжина кабелю | 20 м |
| Захист | Так |
| Кількість проводів | 3 |
| Код виробника | MAVEL 820721 |
| Підтвердження | Так |
| Тип кабеля | H07RN-F |
| Тип штекера | Ні |
| Трансформатор | Ні |
25431.48 ₴(з ПДВ)
21192.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




