Котушка серія 401; 600bar DN13; L=20m; GZ1/2" GW1/2", 40169023
Артикул: 40169023
Категорія: Бобіна для високих тисків
| Розміри | 130x550x450 |
| УВАГА | Котушка для шланга не входить до комплекту |
| Вага | 27 кг |
| Внутрішній діаметр проводу | 10 мм |
| Внутрішня різьба | M1/2" |
| Діаметр | 1/2" |
| Довжина кабелю | 20 м |
| Зовнішня різьба | F1/2" |
| Максимальний робочий тиск | 600 бар |
37346.10 ₴(з ПДВ)
31121.75 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

