Котушка зі шлангом антистатичним 10m 10x17,5 mm, приєднання esafe 320, 12 bar, синій | CEJN, 19 911 2516
Артикул: 19 911 2516
Категорія: Бобіна CEJN
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал шланга | Каучук EPDM |
| Робочий тиск | 12 бар |
| Характеристика | CEJN представляє нове рішення для свого асортименту пневматичних ретракторів: Антистатичні втягувачі. Ретрактори побудовані за аналогією зі стандартними пневматичними ретракторами, але мають шланг, який забезпечує відмінну продуктивність при фарбуванні розпилювачем. Антистатичний шланг, що використовується в ретракторі, залишається чистим і гнучким навіть у найскладніших умовах фарбування. . Наші антистатичні втягувачі поєднують в собі всі переваги традиційних втягувачів з функціями безпеки: плавне втягування, просте встановлення та точне прокладання шланга. Вони роблять майстерню безпечнішою - шланги не торкаються підлоги, що зводить до мінімуму ризик спіткнутися. Вони також забезпечують більший комфорт для користувачів і подовжують термін служби шлангів завдяки менш інтенсивному зносу. Котушка для шлангів середнього розміру з антистатичним шлангом. Міцна конструкція, повільне, потужне втягування, напрямна для шланга, автоматична зупинка, легка заміна шланга, м'який обмежувач, Hi-vis, антистатичний та антиіскровий шланг. Без схвалення ATEX. |
| Шланг | Синій, антистатичний |
| Вага | 6,9 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Зовнішній діаметр шланга | 17,5 мм |
| Під'єднання | eSafe 320 |
24611.16 ₴(з ПДВ)
20509.30 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






